Käesolevad kasutus- või tellimistingimused (edaspidi „Tingimused“) kehtivad müügilepingutele (edaspidi „Leping“), mis sõlmitakse tellimuse alusel internetis aadressil www.soodnekaup.ee.

1. Müüja andmed
1.1. Müüja on Oksjonimaailm OÜ, registrikood Eesti äriregistris 14507613 , KMKR: EE102077575
1.2. Soodnekaup.ee klienditeeninduse kontaktandmed: info@Soodnekaup.ee, tel. +372 5571278

2. Tellimuse täitmise tähtajad
Igal tootel on erinev tarneaeg ja need on väljatoodud toote ja kassa lehel.

3. Kauba vastuvõtmine
3.1. Itella SmartPOST OÜ pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva, mille jooksul saadetakse Teile üks teade SMS-i teel.
3.2. AS-i Eesti Posti (Omniva) pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva, mille jooksul saadetakse Teile kaks teadet SMS-i teel.
3.3. Kui Te ei tule tellitud kaubale pakiautomaadis hoiustamise tähtaja jooksul järele, saadetakase antud pakk meile tagasi. Sellisel juhul me võtame Teiega ühendust.

4. Kauba hind
4.1 Kaupade koguhind on esitatud Soodnekaup.ee e-poes. SoodnekaupEE e-poes toodud kaupade hinnad on eurodes.
4.2 SoodnekaupEE jätab endale õiguse korrigeerida hindu seoses maksude, valuutakursside või toorainehindade järsu muutusega.

5. Tarbija taganemisõigus
5.1. Teil on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.
5.2. Lepingust taganemiseks tuleb Teil teatada SoodnekaupEEile eelnimetatud 14-päevase tähtaja jooksul tagastamisest e-posti aadressil info@Soodnekaup.ee.
5.3. Tagastada ei ole võimalik kaupu, mis on valmistatud Teie isiklikke vajadusi või Teie esitatud tingimusi arvestades, mis riknevad või vananevad kiiresti, mida ei saa pakendi avamise järel tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, nahahooldustooted või juuksehooldustooted või neid sisaldavad komplektid, avatud pakendiga aluspesu), avatud pakendiga audio- ja videosalvestisi või arvutitarkvara ja muid tooteid, mida ei saa nende olemuse tõttu tagastada.
5.4. Tagastatav kaup peab olema terve, pakendis ja kasutamata. Pakendamata toodet ei saa tagastada.
Tagastamisõigus ei laiene toodetele, mis on pakendist välja võetud ja mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistest nõuetest tulenevalt nt madrats, voodipesu, rätikud, padjad, tekid (VÕS § 53 lg 4 p 41). Vastasel juhul vastutate tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest.
5.5. Kaupade tagastamise postikulud kannab Soodnekaup.ee (üle Eesti).
5.6. SoodnekaupEE tagastab Teile tellimuse eest tasutud maksed Teie poolt osundatud pangaarvele hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates Lepingust taganemise teate jõudmisest.

6. Soodnekaup.ee taganemisõigus
SoodnekaupEEil on õigus Teiega sõlmitud Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, muu hulgas kaubavarude lõppemise tõttu. Soodnekaup.ee informeerib Teid Lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-posti teel.

7. Isikuandmete kogumine ja kasutamine
SoodnekaupEE kannab hoolt kõigi teie isikuandmete, sh nimi, kontaktandmed, tellitud kaubad, mille te olete SoodnekaupEEle avaldanud või mis on SoodnekaupEEle teatavaks saanud Lepingute täitmise käigus, Teie kauba tellimuste kaudu või uudiskirja tellimise kaudu. Soodnekaup.ee internetipood on kaitstud SSL digitaalse sertifikaadiga ja vastab isikuandmete kaitse üldmääruse nõuetele.

8. Kaebused või vaidlused
Kui olete saanud vigase toote, siis võtke meiega ühendust, et saaksime probleemi lahendada.
Üritame probleeme alati lahendada mõlemaid pooli rahuldaval viisil. Kui me vastastikusele kokkuleppele ei jõua, siis saate küsimusega pöörduda Tarbijakaitseametisse. Juhtumi saab esitada meie e-posti aadressile: info@Soodnekaup.ee.

9. Lõppsätted
9.1. Käesolevatele Tingimustele ning Lepingutele kohaldatakse Eesti õigust.
9.2. Te olete käesolevad Tingimused läbi lugenud, nõustute siinsete sätetega ning kinnitate seda tellimuse esitamise ja tellitud kauba vastuvõtmisega.

Kasutustingimusi on viimati uuendatud 03. veebruaril 2020. aastal.

close Ostukorv
close Ostukorv

Uue kasutaja loomine

Kasutaja juba olemas?
Logi sisse või Lähtesta parool